źródło: https://franczyzawgn.pl/
Zarobki we własnym biurze nieruchomości w modelu franczyzowym
W przypadku własnego biura nieruchomości zarobki są uzależnione od skuteczności podejmowanych działań. Korzystając z franczyzy, można znacznie ułatwić sobie początek i rozwój działalności, omijając wiele barier, które spotykają nowe podmioty, wielokrotnie doprowadzając do ich stagnacji lub upadku. W tym celu trzeba znaleźć rozpoznawalną markę, która zapewni uczciwe warunki. Tak będzie, jeżeli postawisz na WGN.
Spróbuj z WGN
Grupa WGN jest już doskonale znana na rynku nieruchomości, co odgrywa kolosalną rolę. Specyfika tego segmentu jest oparta w dużej mierze na zaufaniu, a klienci kojarzą nas z pośrednikami godnymi zaufania. Do franczyzobiorców podchodzimy w perspektywie partnerskiej, a nie bezwzględnej nadrzędności. Oznacza to przejrzyste i klarowne warunki współpracy, uczciwe dla obu stron. Decydując się na taki ruch, prowadzisz zatem swoje biuro, ale pod naszą marką, korzystając z wypracowanego przez lata know-how i mogąc liczyć na wsparcie w zasadzie na każdym etapie prowadzonej działalności. Pobieramy stałą opłatę franczyzową, która nie jest uwarunkowana przychodem całego biura. Tym samym masz pewność, że jeżeli sprawdzisz się w tej branży i agencja będzie dobrze prosperować, przełoży się to na realne zyski, które zachowasz dla siebie lub przeznaczysz na dalszy rozwój. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Co przemawia za tym rozwiązaniem?
Przed laty do takiej działalności potrzebna była licencja, ale zmiany prawne zniosły taki obowiązek, a obecnie agencję może prowadzić niemal każdy, kto ma do tego zapał i pewne środki na start. Problem dla początkujących podmiotów polega na tym, że klient, który ma wydać setki tysięcy złotych na mieszkanie, nie jest raczej skłonny na pośrednictwo w tej sprawie ze strony biura, którego zupełnie nie zna. We franczyzie jest zgoła inaczej, ponieważ nawet w przypadku dopiero otwartych punktów klienci widzą znajomą markę, więc czują, że mogą jej zaufać. Pozwala to pokonać spore bariery wejścia, które obowiązują na rynku, wynikające jednak nie z nakładów potrzebnych na otworzenie biura, lecz kwestii specyfiki pośredniczenia w nieruchomościach. Dla właściciela biura dużym atutem jest to, że posiadając sprawdzone know-how, może się szybciej rozwijać i zapobiegać błędom, które popełniłby zapewne, poznając branżę całkowicie na własną rękę.